Jak začít

Pro přihlášení do autoškoly je potřeba vyplnit formulář "Žádost o řidičské oprávnění" a "Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel". Tyto tiskopisy jsou k dispozici ve formátu Microsoft Word a PDF na stránce Důležité tiskopisy.

Dostavte se s vyplněnými tiskopisy do naší hlavní náborové kanceláře Autoškoly Jesenice (Anežky Malé 3/767, Praha 4 Háje) a to v době Po,Út a Čt mezi 16 až 18 hodinou a St mezi 17 až 19 hodinou, kde s Vámi domluvíme začátek výcviku, nebo po telefonické domluvě na adrese Boční 562, Dolní Jirčany.
Formulář můžete též zaslat na adresu Autoškola Jesenice, Boční 562, 252 44 Dolní Jirčany.

Další možností je předběžná internetová registrace, po které se s Vámi telefonicky spojí pověřený pracovník a vyřeší všechny Vaše dotazy a požadavky.

Platba kurzovného probíhá při přihlášení do autoškoly, případně před první vyučovací hodinou. Nabízíme možnost úhrady na splátky bez navýšení ceny kurzovného!

Učitel praktického výcviku Vám bude přidělen podle vozidla, na kterém budete chtít výcvik provádět. Přehled základních a též dle zákazníků nejoblíbenějších výcvikových vozidel, na kterých provádíme výcvik, najdete na stránce Autopark. Termín všech zákonem stanovených vyučovacích hodin v autoškole Jesenice přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Zajišťujeme rekvalifikace (úřad práce) na skupiny C,CE a D.

Dále zajišťujeme povolené debety pro studenty v rozsahu 5 - 20.000 Kč na zaplacení kurzů autoškoly.


Veškeré další informace o autoškole obdržíte v naší hlavní náborové kanceláři nebo na infolince nonstop 603 263 063.