odkazy

Překlady a tlumočení

Překladatelská agentura AlfaCZ pro Vás zajistí kvalitní a profesionální tlumočení. Zajišťuje tlumočení jak simultánní tak i konsekutivní a zvládá všechny světové i méně používané jazyky. Agentura zajistí též kvalitní překlady, s jistotou se na ni obraťte, potřebujete-li překlad do angličtiny, němčiny, španělštiny a vlastně i do jakýchkoli dalších jazyků. Agentura zvládá též překlady do nestandardních jazyků jako například arménština, turečtina a další. Překlady textů jsou pro nás hračkou! Zároveň na našich stránkách najdete přehled agentur - překladatelské agentury v ČR máme zmapovány!

Prověřené Autoškoly

Pokud vybíráte autoškolu pro své děti nebo i pro sebe, navštivte portál Prověřené Autoškoly, kde najdete databázi autoškol s hodnocením od ostatních uchazečů i absolventů.

Kontejnery na odvoz suti a odpadu

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat byt či dům? Zajisté budete mít spoustu odpadu či stavební suti, které se budete potřebovat zbavit. Od toho jsme tu my - firma Patrik Deme. Zajistíme odvoz odpadu v Praze a okolí, dále zajistíme likvidaci a odvoz stavební suti. Samozřejmě zajistíme i stěhování nábytku či menších stavebních strojů.

Autoškola v Praze

Chcete se naučit řídit rozmanitá vozidla či motorky? Chystáte se na řidičský průkaz? Svěřte se do rukou profesionálům. Autoškola Praha NONSTOP a její dceřiná společnost Autoškola Jesenice nabízejí výcvik a zkoušky na řidičské průkazy typu A a B již déle než 10 let. Rozmanitý vozový park a profesionální individuální přístup z nás dělá jednu z velmi kvalitních autoškol na Praze 4.